Má první povídka

19. srpna 2010 v 17:54 | Mišule |  Můj svět měl být jiný
Můj svět měl být jiný!1.KAPITOLA
Toto je moje první povídka
doufám že se vám bude líbit
Bella je upír ale Edward je člověk.
Co s tím?


Je mi osmnáct let.Jmenuji se Edward Cullen.,,Proč já mám jet s tátou. Tuhle otázku jsem si položil pětkrát, mohla tam jet sestra, no jo vždyť je o rok mladší a kam jedu na Slovensko".,, Edwarde" zavolala sestra ,,máš si odnést věci do kufru",, jasně sestřičko".,,Do
mého pokoje mi nevlezeš až tu nebudu".,,Jasně brácha za půl hodiny odjíždíte tak se půjdu najíst".Proč tam mám jet, no protože
že mi to tu připomíná Bells, protože
jsem měsíc nevyšel z pokoje .Nastupuji do letadla a začínám další kapitolu mého života.


Já se odstěhovala od toho koho jsem milovala jen proto že můj život je upíří utrpení a mohla bych mu ublížit.Co chci je zůstat zavřená ve svém domku a pak jít na lov.
Zítřek:,, jedu do školy má tam přijít ten nový kluk".

Je to tu pěkné zítra jdu do školy mám
prostorný pokoj mám tu už své věci jako je televize,CD,DVD a taky své piano šel jsem si zahrát písničku kterou jsem složil pro Bells.
Jedu do školy než stihnu vylézt z auta tak se na mě všichni podívaly šel jsem do ředitelny a tam na mě čekala ředitelka dala mi rozvrh hodin a věci co budu potřebovat.Dovedla mě až ke třídě kde jsem měl první hodinu vstoupil jsem do třídy když se na mě všichni podívali a uviděl jsem tam Bellu v tu chvíli jsem ztuhl naštěstí tam přišla učitelka a řekla mi ať se představím a já jsem vykoktal své jméno. A že to tak bývá když se někdo někam nastěhuje tak na něj dopadne tréma u mě to bylo stejné.,,Jmenuji se E…E…dwa…wa…rt Cu..u..u.ll.e..e.n" pak mi ukázala kam si mám sednout..

Pokračování příště
Prosím o zanechání komentářůJJ
Vaše Mišule
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama