V nouzi najdeš přítele-nebo upíra?

19. srpna 2010 v 17:57 | Mišule |  V nouzi najdeš přítele nebo upíra?
Tahle povídka mě napadla když jsem

se ocitla v nouzi..Doufám že se vám bude líbit.

Předmluva:

Tak na rovinu jmenuji se Bella jsem obyčejná holka z města teda ne obyčejná přitahuji nehody jako magnet takže můj osud už byl sečten.

Je mi zrovna patnáct a stěhuji se do Forx jak asi sami víte je to malé deštivé město a taky trochu strašidelné budu bydlet u svého adoptivního otce jinak řečeno Charlieho.
Zítra jedu do své nové školy kam se rozhodně netěším.
Nejspíš se stane zase nehoda takže se budu držet ve velké vzdálenosti od všeho nebezpečného.Ale kdyby náhodou mně se nic nestane jen tomu kdo domě narazí tak jo.


Zrovna jsem dorazila do školy ''pěkný auto,,bylo první co jsem slyšela a proč taky ne mám nádherný Mercedes v mé oblíbené barvě stříbrné zapadnout tu bude těžké.Jdu si vyzvednout do sekretariátu rozvrh hodin první hodina biologie.,,Děkuji vám,už se těším na biologii je to celkem dobrý
předmět
mám ho docela ráda."Vejdu do třídy a podám rozvrh vyučujícímu a ten mi ukáže kde budu sedět podívám se tím směrem a namístě vedle sedí pěkný kluk.Sednu si vedle něho ale on si sedne na kraj lavice přičuchnu si k vlasům jestli mu nevoní můj šampon
tak ať to řekne na rovinu můžu si koupit nový třeba s vůní vanilky já používám citrus.Hned jsem si odevřela knihu se sešitem a začala jsem tam opisovat jeden sloupec co mě zaujal protože všechno učivo za tento rok už mám udělané a odevzdala jsem ho takže mám volné hodiny a mohu si dělat co se mi zachce a proč ne?Nejsem totiž obyčejný člověk a v některých věcech se liším třeba přepíšu
celou učebnici je jedno jak tlustou za dvě minuty.Nebo v běhu jsem byla zatím nejrychlejší ze všech lidí.A mí praví rodiče o těch nic nevím.Ten článek je o změně teploty krve.Souvisí s citama a náladou a taky nemocemi.Když jste nemocný máte větší teplotu než když jste zamilovaný a nebo jen tak.Podíval jse mi přes rameno a zeptal se proč nedělám zadanou práci. ,,To protože vše co budeme tento rok dělat mám už hotový a odevzdala jsem to na začátku roku.A co ty proč neděláš?",,Jsem stejný případ co ty mám taky vše hotové.Jak se jmenuješ?" ,,Bella." ,,Ty?",,Ed teda Edward Ed je přezdívka jak mi říkají mí sourozenci.",,Tak Ede proč sedíš u kraje lavice to nějak smrdím nebo co?",,Ne jen nejsem zvyklí sedět s někým v lavici.",,Aha.",,Pane Cullene tak to si hold budete muset zvykat kvůli tomu že s paní Bellou sedíte na všech předmětech máte totiž stejný rozvrh.",,Nemohu si sednout k vám ke stolu v jídelně protože tady nikoho neznám?",,Tak jo."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tereza Tereza | Web | 19. srpna 2010 v 18:10 | Reagovat

Zvu ke čtení romantické e-knihy pro dívky o Marině, která musela do vílího gymnázia a v něm potkala elementární bytosti: elfy, víly, mořské panny, nágy (napůl lidi, napůl hady), dryády, kentaury atd. Mezi nimi hledá matku a svou lásku. Netuší, že je vílí princeznou.
Čte se zdola na pokráčko od 1 až do 39. Druhý díl vzniká během léta, už jsou tam  kapitoly ze sekundy,  a jak se dělá horoskop.

2 Kristóf Kristóf | E-mail | Web | 25. června 2012 v 12:31 | Reagovat

Souhlasím s tebou....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama