Září 2010

Lidi

29. září 2010 v 14:13 | Mišule
Lidi čtete vůbec tento blog?Dávejte mi ale spoň KOMENTÁŘE.Jak mám vědět jestli ty povídky píšu zbytečně.Jaden koment by vás neuškodil.Jestli to tak půjde dál tak s ním nejspíš skončím.

Jen pro mé kamarády s ozdravovny!

24. září 2010 v 13:14 | Mišule
Na ozdravovně jsem potkala hafo lidiček.Všichni s etam se mnou bavily a za to jim děkuji.Také děkuji mé spolubidlící že pro mě byla dobrá kámoška a měla se mnou trpělivost když jsme uklízeli pokoj a za to že si vyslechla mé trable s láskou.Takže díky Niky a díky Dia.Stýská se mi po vás.Také se mi stýská po Tomášovi Valentovi a dalších.Vážim si vás.

Něco z jinýho doušku 2

23. září 2010 v 14:56 | Mišule |  Ostatní.

 Tajemství jednorožců


,,Pomněnko kde jsi?Pomněnko",,Tady Sisi." ,,Kde tady? Já tě nevidím.",,Ať jsem viditelná"slyšela jsem jak říká.Otočila jsem se a ona stála přede mnou.,,Kde si byla ani nevíš jaký sem měla strach.Tohle mi už nikdy nesmíš udělat.!Je ti to jasný?",,Jo,jo uklidni se jen jsem byla navštívit svého bývalého majitele a on chce abych tě mu ukázala.Vlez do sedla.!",,Hmm tak jo."Hned jak jsem dosedla tak se okolo mě změnilo prostředí.Teda i kolem Pomněnky.,,Tady to neznám.",,Ale jo, vzpomeň si na tvé dětské sny."

Můj svět měl být jiný 3

23. září 2010 v 14:52 Můj svět měl být jiný
Můj život měl být jiný3.kapitola Otázka a Odpověď,Proměna a smrt.

Další díleček.
Tak o čem je tento dílek?
Edward si má vybrat
mezi proměnou a smrtí.

Nenechám ho umřít jen kůly Volturtovým. No divíte se ale je to tak.Já ho miluji.
                                             Večer:

Pohled Edward:Bello jsem na cokoliv připraven i kdyby šlo o mou smrt toto je to co jí řeknu až u ní budu. Bella mi dnes přišla divná byla myšlenkami úplně jinde
když jsem se jí ptal tak mi neodpověděla.Hlavně aby se jí nic nestalo ale vždyť je upír tak kdo by jí mohl ublížit jiný upír nebo snad vlkodlak.To že jí miluji nikdo nezmění jen doufám že mi zase neuteče.Jinak bych asi skočil ze skály.

Pohled Bella:Edward něco tuší dnes byl neodbytný. Pořád se mě ptal co mi je i když sem mu řekla že mi nic není tak se furt
ptal to je teď jedno musím to tu udělat aby se mu tady líbilo.Bude to pro něj těžký ale pro mě ještě těžší stejně ho proměním nechci o něj přijít.
Po hodině:

Á zvonek. "Pojď dál nechala jsem odevřeno.Ale místo něj tam stál………..

Předem děkuji za komentáře:-)))

Nová povídka

23. září 2010 v 14:49 | Mišule
                                                                                                                                       Tento článek je o tom že je každý jiný,zvláštní a záhadný.

Já jsem Michaela a jsem odlišná.Skoro nikdo se semnou nebaví a nedokáže mi říci důvod už jsem se jich ptala,ale oni odpoví no protože si k…. .A tak by mě zajímalo proč,proč to vše spadá na mě.Já sem magnet na to aby se semnou nikdo nebavil.

Můj život:

Jo to je dlouhé vyprávění jsem Michel Elisová.Je mi čtrnáct let a jsem hnědovláska s hnědýma očima.Mám kamarádku Karol a Nathali.Já a Karol jsme nejl. kmr. A známe se od doby kdy jsme byly malý.Nezajímáme se už ani o to co si kolem nás lidi myslí proto že nás většinou děcka pomlouvají.Karol říká že je se mnou legrace,ale co já vím nikdo jiný mi to neřekl a proč se semnou baví.Jsme odlišní od ostatních.Víte jak se říká že se lidi mění.Tak v tomhle zapadákově se nezmění ani za milion let budou pořád hnusní.Někdo je tu hodný a baví se semnou ale to je menšina.Někdy se ptám proč sem se narodila když se semnou nechce většina lidí bavit a představuji si jak by to vypadalo kdybych tu nebyla.Moje matka by si nevzala jiného,žila by nejspíš sama.Ale taky bych nepoznala některý bezva lidičky.Škola je celkem fajn,ale předměty sou čím dál těžší.I když mám málo kamarádů tak jsem ráda že sem na světě i když tady někdy taky být nechci.Nejspíš je to iluze ale myslím že umím ovládat vítr.Natáhnu dlaně a on okolo mě začne proudit.Je to nádherný pocit.Jo už jsem se i
zamilovala ,,ale všichni buď byly ……. Nebo se ten dotyčný odstěhoval a ani o tom nevěděl." A je to tak lepší.Nemám pak problémy se s tím vyrovnat.Ale když to ví a začne mi kuly tomu nadávat tak mám zlomené srdce a ještě se sebe ptám proč jsem byla slepá a mohla se do něj zamilovat a to bolí víc než když se s vámi někdo přestane bavit jen tak bez důvodu.Láska je k ničemu je to jen bolest,vztek.lamač srdcí jeden velký par…. Co vás zasáhne jako šíp a zabije.
Prosím o komentáře co si o tom myslíte.Příště je to z pohledu Nathali.:))

Facebook

20. září 2010 v 11:26 | Mišule
Jak víte tak jsem si založila tanto blog proto že jsem neměla kam dát svá povídky.A teď mám i Facebook na kterém se mě můžete ptát na to jestli se stanete spolu autory na mém blogu nebo vše o povídkách článcích videich a tak dále.Na svím Facebooku vám budu dávat záznami o tom kdy bude nebo vide další povídky článek atd. a táké kdo je vše autori na mým blgu.

Eminem - Beautiful

13. září 2010 v 11:25 Hudba


Nightwist-Nemo

13. září 2010 v 10:46 Hudba


Eminem ft. Rihanna

6. září 2010 v 10:40 | fg |  Hudba
<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/uelHwf8o7_U?fs=1&hl=cs_CZ"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/uelHwf8o7_U?fs=1&hl=cs_CZ" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

Styl alá já

5. září 2010 v 16:20 | mišule |  Ostatní.

Můj styl rozhodně není barbína můj styl je cool.A to neznamená růžové věci .Jsem spíš na tmavé a nosím např. Moje obč. uplé džíny cool třpitivé triko a samozřejmně doplňky a pohodovou kabelku.O svůj vzhled pečuji jak jen mohu a nemám v lásce lidi co si hrají na něco jiného než jsou.(To je styl nafoukanců)To já rozhodně nejsem.PÁRTY:Než abych seděla doma na ..... uděláme si s bandou holek párty.(Hipec,rap a možná pop ale ne metal ten nesnesu.)Moje kámo. jsou též cool.

Můj závěr:Každý může mít na sobě co chce ale 1)Mu to musí slušet.2)Vypadat v tom jako člověk a k tomu bejt dobře namalovaný.3)Cítit se v tom pohodlně.4)Každý může být cool!!!!