Nová povídka

23. září 2010 v 14:49 | Mišule
                                                                                                                                       Tento článek je o tom že je každý jiný,zvláštní a záhadný.

Já jsem Michaela a jsem odlišná.Skoro nikdo se semnou nebaví a nedokáže mi říci důvod už jsem se jich ptala,ale oni odpoví no protože si k…. .A tak by mě zajímalo proč,proč to vše spadá na mě.Já sem magnet na to aby se semnou nikdo nebavil.

Můj život:

Jo to je dlouhé vyprávění jsem Michel Elisová.Je mi čtrnáct let a jsem hnědovláska s hnědýma očima.Mám kamarádku Karol a Nathali.Já a Karol jsme nejl. kmr. A známe se od doby kdy jsme byly malý.Nezajímáme se už ani o to co si kolem nás lidi myslí proto že nás většinou děcka pomlouvají.Karol říká že je se mnou legrace,ale co já vím nikdo jiný mi to neřekl a proč se semnou baví.Jsme odlišní od ostatních.Víte jak se říká že se lidi mění.Tak v tomhle zapadákově se nezmění ani za milion let budou pořád hnusní.Někdo je tu hodný a baví se semnou ale to je menšina.Někdy se ptám proč sem se narodila když se semnou nechce většina lidí bavit a představuji si jak by to vypadalo kdybych tu nebyla.Moje matka by si nevzala jiného,žila by nejspíš sama.Ale taky bych nepoznala některý bezva lidičky.Škola je celkem fajn,ale předměty sou čím dál těžší.I když mám málo kamarádů tak jsem ráda že sem na světě i když tady někdy taky být nechci.Nejspíš je to iluze ale myslím že umím ovládat vítr.Natáhnu dlaně a on okolo mě začne proudit.Je to nádherný pocit.Jo už jsem se i
zamilovala ,,ale všichni buď byly ……. Nebo se ten dotyčný odstěhoval a ani o tom nevěděl." A je to tak lepší.Nemám pak problémy se s tím vyrovnat.Ale když to ví a začne mi kuly tomu nadávat tak mám zlomené srdce a ještě se sebe ptám proč jsem byla slepá a mohla se do něj zamilovat a to bolí víc než když se s vámi někdo přestane bavit jen tak bez důvodu.Láska je k ničemu je to jen bolest,vztek.lamač srdcí jeden velký par…. Co vás zasáhne jako šíp a zabije.
Prosím o komentáře co si o tom myslíte.Příště je to z pohledu Nathali.:))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 27. srpna 2011 v 12:59 | Reagovat

Chceš vyhrát super telefon Nokia E7? Podívej se na http://raketka.cz/soutez-o-telefon-nokia-e7 a hlasuj(zabere to max 1 minutku) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama