Můj svět měl být jiný 4

31. října 2010 v 16:39 | Mišule |  Můj svět měl být jiný
Zemřel nebo co?
Tak tato povídka noto vám neprozradím

o čem bude ale možná se vám to podaří odůvodnit.
Pohled Bella:
To tě sem poslal Aro nebo jdeš na návštěvu zachvěly mi přijde můj kluk a já ho chci proměnit tak bys měl zase jít.jsi hodný že se o mně staráte od té doby co jsem se odstěhovala s Forx kuly Edovy ale teď je tady a já ho proměním tak čau Alecu.:))))Jdi nebo tě o tuď vykopu.Hned jdu ale nepřej si nás pokuď ho neproměníš zabijeme tebe i jeho!Pá Bello.

Dzdzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzdzzzzzzzz.No konečně jsi tu Ede.No pojď dál.Už se na tebe těším musíme se popovídat o jedné věci.Ede bude to trochu pro tebe šok musím tě dnes proměnit.Eh to jsem si nechtěl připustit. No ale víš že to chci.Tak mě proměn čekám na to už stejně dlouho.Tak jo.

Pohled Eda:
Naklonila se k mému krku ale místo aby mě kousla mně začala líbat od něj až k puse.Začalo mě to vzrušovat rozepínal jsem jí knoflíky a sundal jí triko i podprsenku pak jsem sjel k jejím kalhotám na gumu a stáhl jí je i s kalhotkami.Ona mi roztrhla košili a kalhoty normálně rozepnula a sundala.Zbývali mi jen trenky.Ty jsem si sundal sám.Byl jsem na ní a chtěl jí ho tam zastrčit když náhle někdo vletěl do pokoje.Alecu ty jeden šš…….. táhni jinak tě roztrhám na kousíčky.Hned byla obmotaná dekou a venku s postele syčela a blížila se k Alecovi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama