Prosinec 2010

Prosba

26. prosince 2010 v 16:29 | Mišule

Utápím se ve svém smutku,takže pochybuji že sem přidám další povídku.Jsem naštvaná!,,Na sebe."Co sem udělala že si mně nejspíš vyhodil z přátel.Proč to udělal.Včera jsem šla na FB kontroluji si přátele a nevidím ho tam.Musí si pořád měnit jméno?Bavil se semnou z lítosti nebo protože chtěl být mým kamarádem,hold sem ho tam nenašla.Možná že to bude číst,,Tak žádám odpovědi,pravdivé."vyhodil sis mě,změnil jsi si jméno na FB že tě nemohu najít,chtěl jsi se semnou bavit nebo ne,jestli ses semnou přestat protože jsem na tom už o hodně lépe s kamarády tak ses zmýlil,protože na tom nejsem lépe,ale hůře.Nebo je to kuly tomu článku Láska je mým otazníkem.Těmi 2 větami,, Pro mě mít rád znamená.Jo,bavit se s tebou budu,ale nic víc nic míň."Do komentáře napiš své pravé jméno a odpověz,ty víš pro koho je tento článek určen.Je mi líto jestli jsem nebyla dobrým přítelem s kterým sis mohl popovídat jako dříve.Myslela jsem že je v tobě ještě kus toho poctivého,hodného,milého a upřímného kluka jakým si býval.Z pletla jsem se.Změnil ses neskutečně hodně.Chceš vědět význam na to co si mi napsal.Tím myslím,,Musím se měnit protože musím.,,význam je takový že se měnit nemusíš.Jediné co se mnění je jak vypadáš,to že rosteš a stárneš.Ale uvnitř se měnit nemusíš můžeš zůstat takový jaký si,ty se uvnitř neměníš,ale měníte tě tvé okolí a ostatní lidi.Mně také změnili udělali ze mě trosku a pomalu si přestávám věřit.Ale pravda je taková že já už si nevěřím.Nevím co chci do budoucnosti.Nevím jestli chci znovu zamilovat nebo jestli si lásku a kamarády jako jsou některý co sem chodí a mají je,zasloužím.Víš co troskou jsem nebila stále jsem měla nitku nějaké naděje že se změníš,ale ty se nezměníš.A tak jsem se jí pustila a spadnula na dno svého svědomí a proto si nevěřím.


Fórum

10. prosince 2010 v 10:20 | Mišule

Demi Lovato hrozí žaloba!

10. prosince 2010 v 9:55 | http://www.bravogirl.cz
STARS: Demi Lovato hrozí žaloba! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Alex Welch (21), tanečnice, která v rámci turné spolu s Demi Lovato a Jonas Brothers objížděla Ameriku, totiž tvrdí, že ji Disney star drsně uhodila do obličeje.
Co se stalo? Celá parta se vracela zpět z koncertu a Alex si prý v letadle začala stěžovat na to, že koncertování s JB jí nevynáší tolik, kolik by chtěla a pomlouvala Demi. Ta to ale zaslechla, když šla na toaletu, kde se jí chování kolegyně rozleželo (v tehdy již zřejmě duševně pochroumané) hlavě a když se vracela na své místo, dala Alex facku.

"Nevarovala mě, prostě ke mě přišla a bouchla mě. Byla jsem v šoku, do té doby jsme se spolu nikdy nebavily. Vůbec jsem nechápala, co se děje," vysvětluje tanečnice s tím, že nemá pocit, že by udělala něco hrozného.

Jak celou situaci vidí Demi, se bohužel nedozvíme. Star se totiž jen pár hodin po incidentu psychicky zhroutila a od té doby se stále léčí na soukromé klinice pro duševně choré.

Jisté ale je, že Alex si najala právníka a nehodlá nechat situaci jen tak vyšumět. "Kontaktovali jsme právníky Demi Lovato s tím, že naše klientka čeká na omluvu, které se jí již dlouhé týdny nedostává. Pokud se bude slečna Lovato chovat i nadále tímto způsobem, budeme nuceni přistoupit k žalobě," tvrdí právní zástupci tanečnice.

"Doufáme, že to nebude nutné a situace se vyřeší ke spokojenosti obou stran," prohlásil manažer Disney star a vzhledem k psychickému stavu Demi požádal Alex o shovívavost.

Noční můra

6. prosince 2010 v 11:20 | Mišule

Chtěla jsem jí udělat jako jednorázovku,ale rozmyslela jsem si to.1.kapitola
Patricie Lena-sen

Ztratila jsem vše nač mi záleželo.Dokonce i to co se prý ztratit nedá,Srdce.Pláč nic nezpraví.Lásku nepoznám srdce už mám rozlámaně na tolik kusů že ho nikdo už nesestaví dohromady.Nebo se mi to jen zdá?Nevím.Pokouším se probudit s této noční můry,ale nejde to.Zůstala jsem tu uvězněná!Já se chci probudit.Prosím žádám tě jako vládkyně živlů Patricie Lena.

2.kapitola
James Laseren

,,Nač naříkat dítě."zeptal jsem se.,,Jsem jeden co tu zůstal také uvězněn.Alespoň se lépe poznáme.",,Já se musím vrátit.Potřebují mě."řekla ta dívka.,,A proč?Smím-li se ptát.",,Protože vládnu živlům."Ta je tak naivní.Co si o sobě myslí.Já vládnu přeci živlům.,,Ty vládneš živlům.Děláš si ze mě legraci?Já jsem jediný kdo jimi vládne.Jaký je rok?"